Pomôžte nám robiť festival [fjúžn] lepšie

Text Kristína Hamárová
Yolk images

Čo sa vám na minuloročnom festivale [fjúžn] páčilo a čo nie? Koho alebo čo by ste na ňom chceli v 16. ročníku vidieť a počuť? Dajte nám vedieť!

S úderom nového roka sme sa v Nadácii Milana Šimečku oficiálne pustili do organizácie 16. ročníka multižánrového festivalu [fjúžn], s ktorým môžete spoznávať svet, ktorý máme doma. Aby sme to urobili čo najlepšie, chceme sa obrátiť na Vás – našich návštevníkov a návštevníčky, ktorí ste prišli na festival v minulom roku osobne.

Pripravili sme pre Vás krátky dotazník, kde môžete ohodnotiť jednotlivé podujatia, vizuál festivalu, organizáciu, jednoducho všetko, čo Vás zaujalo a čo sa Vám, naopak, nepáčilo. Zároveň nám môžete napísať tipy, koho alebo čo by ste na tohtoročnom festivale [fjúžn] chceli vidieť či počuť. Ďakujeme! 

DOTAZNÍK NÁJDETE TU
dscf3741.jpg

15. ročník festivalu [fjúžn]

Na 15. ročníku festivalu [fjúžn] ste mohli počas deviatich dní vidieť 24 podujatí a zažiť 100 účinkujúcich s pôvodom z viac ako dvadsiatich krajín z celého sveta a tiež 40 spolupracujúcich organizácii. Aj napriek náročnej pandemickej situácii sme sa nezľakli a za dodržiavania prísnych bezpečnostných opatrení sme vám cez koncerty, výstavy, divadelné hry, diskusie, vedomostný kvíz, tanec, film, športové či komunitné aktivity ukázali rozmanité Slovensko. 

Festival [fjúžn] si môžete pripomenúť aj v našom zostrihu toho najlepšieho z 15. ročníka (kliknite na video nižšie) či ostatnými videami, ktoré nájdete v playliste [fjúžn] 2020 na YouTube kanáli Nadácie Milana Šimečku.

Zdieľať článok Facebook

Čítať viac

Sleduj [fjúžn] na sociálnych sieťach

Odoberaj náš newsletter