[fjúžn] walks – Prechádzka s Azimom

Text multikulti.sk
Multikulti.sk

Pozývame vás na predposlednú tohtoročnú prechádzku [fjúžn] walks – Bratislava očami cudzincov. V sobotu 22. decembra nás svojimi obľúbenými miestami opäť Starého Mesta bude sprevádzať Azim Farhadi z Afganistanu. Azim v Bratislave žije už 20 rokov, vyštudoval tu žurnalistiku, pracuje tu a robí mnoho zaujímavých aktivít. Ak vás zaujíma jeho život v Bratislave, dobre sa oblečte, a príďte v sobotu do mesta! 

Stretávame sa o 13:00 pred Starou Tržnicou na Námestí SNP. Prechádzka bude trvať približne hodinu a pol a ukončíme ju v Azimovej obľúbenej reštaurácii Flag Ship, kde nás bude čakať teplá polievka a čaj. Tu sa budete môcť s Azimom neformálne porozprávať a zistiť viac o jeho živote v Bratislave. 

Prechádzka je kapacitne obmedzená, svoju účasť preto potvrďte zaslaním e-mailu na adresu adriana@nadaciams.sk. 

Projekt [fjúžn] walks – Bratislava očami cudzincov ponúka verejnosti možnosť nazrieť na vlastné mesto z pohľadu ľudí, ktorí sa v Bratislave nenarodili. Predstavuje rôzne miesta Bratislavy, ktoré ľudia z iných krajín považujú za dôležité, a ku ktorým majú vzťah. 

Projekt realizujeme vďaka programu Spojme sa pre dobrú vec 2018 Nadácie Orange a Grantovému programu hlavného mesta SR Bratislavy Ars Bratislavensis.

Zdieľať článok Facebook

Čítať viac

Sleduj [fjúžn] na sociálnych sieťach

Odoberaj náš newsletter